» » » Питання: Збільшення манту?

Питання: Збільшення манту?

17 лютого 9:57, 2012 Олеся запитує:

У жовтні того року зробили манту, тому я перебуваю на обліку, тому що в гуртожитку на поверсі були хворі туберкулезом.обследовалісь кожні півроку. ну от, у жовтні зробили манту, я наїлася всяких піц, знаючи, що тільки всякі чіпси і лимонад можна, прийшла, манту 12 мм. зробили Діаскінтест! ви не уявляєте, що було! рука опухла наполовину! температура 37,4, головний біль! рука просто віднімалися! коли прийшла показувати, закотила істерику, тому як таке може бути! може алергія на цю реакцію? результат-20мм. відправили на ЗИ, так як болів живіт під час Діаскінтест. УЗД номально.

Рентген і аналізи в нормі. прийшла в лютому, зробили одночасно Діаскінтест і манту. Діаскінтест-знову на всю руку, вона болить, це кошмар.- 15 мм. манту також 12мм. відправили на рентген (робили і стоячи і сидячи), направили на аналізи-кров, сеча, кал.

Я в істериці, не знаю, про що взагалі думати. невже я вболіваю туберкульоз?

17 лютого 21:20, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

По перше постарайтеся заспокоїтися, можливо відбулося зараження туберкульозом, але даний стан добре піддається терапії. У тому випадку, якщо обидва рази Діаскінтест і манту дають позитивні результати, за умови, що ви не хворі в момент проведення тесту (застуда, алергія) необхідно виключити інфікованість туберкульозом та проконсультуватися з лікарем фтизіатром і при необхідності провести профілактичне лікування.

Детальніше про дане захворювання, методи діагностики та лікування читайте перейшовши за посиланням: Туберкульоз діагностика.

Найцікавіші новини