» » » Питання: Вузол на щитовидці?

Питання: Вузол на щитовидці?

25 листопада 7:36, 2011 Анна запитує:

Моя мама 1963 народження кілька років спостерігалася у ендокринолога, пила таблетки L-тироксин, останній рік не спостерігалася у лікаря взагалі, таблетки скасував лікар, вчора пішла сказали по УЗД що вузли на щитовидці, направили в онкологію, взяли з шиї якусь типу пункцію. Підкажіть це страшно?

Чекаю відповіді!

25 листопада 19:08, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку ризики для здоров'я можна визначити лише після проведення мікроскопічного обстеження биоптата (фрагмент вузла щитовидної залози). Залежно від ступеня атипичности клітин біоптату буде виставлений діагноз.

У разі визначення злоякісних клітин знадобиться операція з видалення вузлів щитовидної залози. На жаль, забезпечити Вас більш детальною інформацією по конкретному випадку у нас немає можливості через дефіцит достовірної інформації.

Детальніше про захворювання щитовидної залози читайте в статтях присвячених даній тематиці пройшовши за посиланням Щитовидна залоза.

26 листопада 7:51, 2011 Анна коментує:

Мамі шприцом взяли якийсь аналіз з цього вузлика, як я зрозуміла. на наступний день сказали за результатом, але коли прийшла сказали здати повторно, щось лікар там не зміг розгледіти! навіщо це? небезпечно?

26 листопада 18:56, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Можливо при проведенні біопсії не було узято потрібний для дослідження матеріал. Тому забір матеріалу запропонували повторити.

Нічого небезпечного в проведенні біопсії немає. Однак дана процедура неприємна для пацієнта і, в ряді випадків, болюча.

Детальніше про біопсії читайте в статтях присвячених даній тематиці пройшовши за посиланням Біопсія.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини