» » » Питання: узі малого таза?

Питання: узі малого таза?

22 жовтня 15:47, 2011 катерина запитує:

здрастуйте !!!! прочитайте пожалйста узі малого таза, що у мене викликає безпліддя ?? тіло матки-определяеться, межі чіткі, контури рівні, форма звичайна, розміри обичние.дліна-4.5см, переднезадний-3.3см, ширина-3.9см. структура міометрія НЕ измениния, м-ехо-0.8см, межі чіткі, контури ровние.Ендометрій відповідає 2 фазе.полость матки не деформована. шийка матки определяеться, звичайних розмірів, структура шийки матки не измениния. лівий яєчник довжина-3.5см, товщина-1.5см, ширина-1.4см, V = 3.8см. в структурі лоціруються фолікули до 8 в зрізі, до 0.45см в діаметрі (частина кистозно змінений), правий яєчник довжина-3.3см, товщина-1.3см, ширина-1.2см.V = 2.6см. в структурі лоціруються фолікули до 5 в зрізі, до 0.7см в діаметрі. в структурі определяються ознаки жовтого тіла розміром 1.0-1.0см за маткою не значне кількість рідини. по-ехо стан відповідає другій фазі циклу. узі робила вл другій фазі, мені 24 г, підкажіть що не так ??! спасибо !!

22 жовтня 23:49, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку необхідно виключити полікістоз яєчників, для цього необхідно здати кров на статеві гормони, тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування. Так для визначення прохідності маткових труб необхідно провести гістеросальпінгографію.

23 жовтня 4:52, 2011 Анонім запитує:

я на гормони здала все добре !!! на прохідність труб мене лікар не відправляє

23 жовтня 15:31, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть це питання у лікаря, чи є необхідність в проведенні даного методу обстеження чи ні, а так само рекомендується здати аналіз сперми чоловіка (спермограмму), Кров на статеві інфекції (хламідія, мікоплазма, уреаплазма).

26 жовтня 10:07, 2011 Марія запитує:

Визначте висновок за такими показниками:
Лейкоцити 15-18
Епітеліальні клітини - велика кількість
Слиз - невелика кількість
Гриби роду Кандида - не виявлено
Флора - палочковая велика кількість
Triсhomonаs Vaginalis - не виявлено
Neisseria Gonorrhoeae - не виявлено
Мається наступний висновок:
Ультразвукові ознаки ендометріозу матки-помірні прояви, кісти жовтого тіла в правому яєчнику, гіперплазтія правого яєчника, варикозне розширення судин малого таза.

27 жовтня 23:04, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За даними отриманими при обстеженні можна припустити наявність запального процесу, тому рівень лейкоцитів перевищує норму. Рекомендується здати кров на статеві інфекції та пройти курс лікування ендометріозу під контролем лікаря гінеколога.

Так само рекомендується здати кров на статеві гормони, для виключення полікістозу яєчників.

Найцікавіші новини