» » » Питання: рівень гормонів?

Питання: рівень гормонів?

13 травня 16:36, 2011 Тетяна Василівна запитує:

Здравствуйте!
Перший раз здала аналіз крові на гормони: ТТГ- 0.05- св.Т4- 14.4.
Через місяць: ТТГ- 0.10- св.Т4- 14.5. Пульс: 72-76. Кардіограмма- без особливих відхилень. 51 рік, вага-58кг, зріст 165.

У ендокринолога що раніше не лікувалася, що не оперувалася.
Чи потрібно вживати заходів, лікування або не звертати уваги?

13 травня 23:47, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка одиниці виміру гормонів. У будь-якому випадку Вам рекомендується проконсультуватися з лікарем ендокринологом.

16 травня 14:36, 2011 Олена запитує:

Добрий день!
Мені 38,5 років. Я вагітна. За рекомендацією ендокринолога пройшла УЗД щитовидної залози і здала гормони ТТГ і СТ4.

Результати узі хороші: "Вузлів, кіст немає. Лімфовузли не збільшені. патології не виявлено".
Гормони: ТТГ = 5,3 мМО / л, СТ4 = 13,7 пмоль / л
Мені призначили лікування, але я вкрай обережно ставлюся до впровадження в гормональний обмін організму. Я добре себе почуваю і боюся підштовхнути до збою своє здоров'я.

До того ж цілком допускаю, що і лікарі помиляються.
Зараз мені хотілося б порівняти Ваші рекомендації та рекомендації лікаря-ендокринолога в поліклініці, щоб прийняти рішення про необхідність лікування.

16 травня 16:13, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За наведеними Вами даними, підвищений рівень ТТГ, на жаль, без особистого огляду неможливо оцінити адекватність призначеного лікування. Якщо Ви сумніваєтеся в необхідності гормонотерапії, зверніться за особистою консультацією до іншого фахівця-ендокринолога.

Краще всього, якщо це буде лікар ендокринологічного диспансеру Вашого міста або ендокринологічного відділення стаціонару.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини