» » » Питання: Рівень прогестерону?

Питання: Рівень прогестерону?

21 березня 9:34, 2012 Марина запитує:

Здравствуйте! Мені 26 років, протягом року не можу завагітніти.

За результатами узі на 16 ДМЦ виявлено відсутність жовтого тіла, гінеколог винесла вирок "Відсутня яіціклетка" і призначила Дюфастон і Сиофор 500. На наступний день 17 ДМЦ здавала кров на гормон прогестерон результат 64,6 нмоль / л, а на 22дмц результат 88,3 нмоль / л.

У коментарі при лютеїнової фазі референсні значення 7,0-56,6. Підкажіть чи є мої показники відхиленням від норми і чи варто приймати призначені лікарем пріпарати.

21 березня 21:08, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За результатами обстеження, рівень прогестерону підвищений. У тому випадку, якщо визначення рівня прогестерону проводилось на тлі застосування Дюфастона, результати не відображатимуть реального стану яєчників, так як Дюфастон є медикаментозним аналогом прогестерону, при його застосуванні, рівень прогестерону підвищується.

Детальніше про вплив прогестерону на менструальний цикл і про коливання його рівня в крові протягом усього менструального циклу, Ви можете прочитати в нашому однойменному розділі: Прогестерон. Для уточнення ситуації, Вам необхідно повторно зробити УЗД органів малого тазу (на початку і в середині наступного менструального циклу), а також, перевірити рівень ЛГ, ФСГ і прогестерону в крові на 5-6 день менструального циклу.

Детальніше про захворюваннях, що супроводжуються проблемами із зачаттям, їх клінічних проявах, методи діагностики і лікування, Ви можете прочитати в нашому розділі: Безпліддя.

21 березня 21:43, 2012 Марина коментує:

Даний препарат мною не приймався ні до здачі аналізу ні після. Що може означати підвищення прогестерону? Спасибі

21 березня 22:12, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Підвищення рівня прогестерону поза вагітності, може свідчити про наявність кісти жовтого тіла, крім того, рівень прогестерону може підвищуватися при розладах менструального циклу (аменорее), а також, при різних захворюваннях нирок (наприклад, при нирковій недостатності).

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини