» » » Питання: Щитовидна залоза?

Питання: Щитовидна залоза?

25 листопада 11:03, 2011 Оля запитує:

Здравствуйте.Мне 27 років мої аналізи на гармонь:
ТТГ - 1,0 мед / л (0,4-6,20)
Т4 св - 1,5 НГ / мл (0,8-2,0)
АТ-ТПО - 11,6 мед / мл (до 30)
Чи потрібно лікувати гармонь з такими показниками?
УЗД щитовидної залози:
обсяг правої частки-19,3 см.куб., лівої частки-11,0 см.куб..сумарний -30,3 см.куб.перешеек -0,6 см.Дополнітельний структури-В середньої третини правої частки у заднього краю опред.гіпоехогенное, родюче образ. 7 х 4,5 мм.Заключеніе: ДЗ 2 ст. і більше вузол правої частки щ.ж?
Ендокренолог мені сказала що вузол маленький і на такі маленькі вузли вони не звертають вніманіе.Права вона? Вона мені виписала йодомарин, котячий кіготь і спирулин.
Правильне лікування чи вона мені призначила з такими результатами узі і аналізів гармонов?

26 листопада 9:46, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Виходячи з результатів біохімічного аналізу крові на статеві гормони вузол в щитовидної залози не синтезує активно гормони, розмір самого вузла не великий. Тому необхідності в даний момент в його видаленні немає.

Однак у цьому випадку необхідно регулярне спостереження за динамікою процесу з боку лікаря ендокринолога, регулярне проведення УЗД дослідження щитовидної залози.
Лікування призначено адекватно і корекції призначеної схеми не потрібно.
Детальніше про захворювання щитовидної залози читайте в статтях присвячених даній тематиці пройшовши за посиланням Щитовидна залоза.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини