» » » Питання: Щитовидна залоза?

Питання: Щитовидна залоза?

14 березня 11:01, 2012 Сергій запитує:

Здравствуйте !!!
Ось обстеження узі: щитовидна залоза - зазвичай розташована, не збільшена, переднезаднего розміри: права частка - 20мм- Ліва частка - 16 мм-Перешийок - 8 мм - Контури залози рівні, структура не змінена. На цьому тлі в правій частці освіту змішаної структури 19х13 мм, в перешийку освіту тієї ж структури 25х16 мм. На шиї зліва по ходу судинного пучка патологічні лімфовузли не встановлені. На шиї справа по ходу судинного пучка патологічні лімфовузли не встановлені.
Під УЗ-контролем проведена пункція описаного освіти лівої частки. Отримано 1 мл зеленуватою рідини.
МІКРОСКОПІЯ: пунктіровать зона кистозно - геморагічних змін щитовидної залози.
Мені 53 роки, чоловік.
Питання: Чи необхідна мені операція з видалення цих вузлів?
Спасибі!

15 березня 14:22, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем ендокринологом і здати кров на статеві гормони і провести сцинтиграфию, тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець визначить необхідність проведення оперативного лікування або можливість проведення консервативного лікування. Детальніше про порушення роботи щитовидної залози читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Щитовидна залоза.

15 березня 15:56, 2012 Сергій коментує:

Прошу вибачення що не вказав аналізи крові, ось аналіз:
ТТГ - 0.707мкМЕ / мл,
Т4 - 18.14 пмоль / л,
Т3 - 5.58 пмоль / л,
Антитіла до мікросомальної
тіреопероксідазе - 0.67 МО / мл.
Глюкоза - 5.2 ммоль / л.

Адже у мене таки не злоякісні вузлові утворення, ніяких занепокоєнь вони мені не доставляють, звідси і виникло питання про доцільність хірургічного втручання.
Якщо я Вас правильно зрозумів, то категоричного показання до оперативного втручання ні?
Питання в тому, що терапевт - ендокринолог радить спостереження, хірург - ендокринолог операцію, хотілося б почути Вашу пораду.
Мені це дуже важливо!
Спасибі!

17 березня 23:02, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Дійсно рівень гормонів щитовидної залози, знаходиться в межах норми, однак у запобігання виникнення злоякісної пухлини вузлів щитовидної залози, рекомендується провести хірургічну операцію для видалення вузлів. У тому випадку, якщо на тлі лікування на протязі 2-3 місяців динаміка буде позитивною, вузли будуть зменшуватися, то можливо, що операцію можна буде не проводити.

Детальніше про порушення роботи щитовидної залози читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Щитовидна залоза.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини