» » » Питання: Я вимагатиму поймет?

Питання: Я вимагатиму поймет?

14 серпня 11:21, 2013 Ніка запітує:

мені более 18 и
после Прийняття Ескапелу, пройшло 2,5 неделі.ходіла до гінеколога, ВІН сказавши все добро, у мене збій менструаціі.Но за всі ЦІ 2,5 тижні, у мене досі маже и бувають кров'янисті віделенія.Месячніх за годиною галі не винне біть.Что з моїм організмом?

14 серпня 12:33, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, пості Прийняття протізаплідного препарату Ескапел НЕ віключені збої гормонального фону, яка прізводять до Порушення менструального циклу. Докладніше дізнатіся про Показання и протипоказів до! Застосування даного медикаменту, особливостях его Дії та правила прийому Ві можете в тематичність розділі нашого сайту: Ескапел.

После прийому даного протізаплідного препарату можливе зміщення термінів качана чергової менструації, но в Наступний циклах відбувається Відновлення без Прийняття Особливе ЗАХОДІВ. Детальніше з даного питання читайте в розділі: Менструального циклу и менструація

14 серпня 12:40, 2013 Ніка коментує:

Значити боятися мені Нічого, что у мене маже. Тобто коли пройдуть мої нормальні місячні все нормалізуется.А так я в такий паніке.Хотя коли я пила таблетку ми з молодим чоловіком були впевнені что в мене ВІН НЕ попадал.Таблетку віпіла просто для впевненості, что все добро.

14 серпня 14:11, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даним випадка Вам не Варто пережіваті, дочекайся чергової менструації, но застосовуйте бар'єрні методи контрацепції, щоб убезпечити себе від Настанов небажаної вагітності. Детальніше з даного питання Ви можете отріматі інформацію в тематичність розділі нашого сайту, перейшовші за Ваші відповіді: Контрацепція и контрацептиви

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини