» » » Питання: Чи є це побічнім ефектом "Ескапелу" або це Щось інше?


Питання: Чи є це побічнім ефектом "Ескапелу" або це Щось інше?

10 серпня 17:29, 2011 Лілія запітує:

Стати: жіноча Вік: 22 роки. Я прийнять ліки "Ескапел", Але ніякої Реакції організму Це не віклікало.

Зато через кілька днів я Почаїв очень часто ходити в туалет по-маленькому. Всі це відбувається з очень різкімі болями и КОЖЕН раз з сечею виходе две-три Краплі крови. Я в паніці !!!

Поясніть, будь ласка, что це - Наслідки "Ескапелу" або Щось ще? Заздалегідь дякую ...

11 серпня 22:49, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

По всій відімості причиною описування Вами явищем є серйозна патологія сечовивідних Шляхів (цистит, уретрит, пієлонефрит). Як правило, Дану патологію! Застосування препаратів екстреної контрацепції НЕ віклікає.

Для діагностики даного стану Вам необхідна особиста консультація лікаря уролога, проведення біохімічного АНАЛІЗУ крови та сечі.


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини